واریز و برداشت

واریز و برداشت ارزی

در دنیای رمز ارزها انواع شبکه های بلاک چین وجود دارد که برای هر کوین یا توکن با سایرین می تواند متفاوت باشد. از شناخته شده ترین شبکه ها می توان به شبکه بلاک چین بیت کوین، اتریوم، بایننس، ترون و ... اشاره کرد. بنابراین به هنگام واریز و برداشت ارزی باید به شبکه بلاک چین ارز یا توکن خود دقت داشته باشید تا دچار مشکل و زیان نشوید .

واریز تومانی از طریق سایت

برای شارژ تومانی حساب کاربری باید وارد حساب لیانکس خود شوید و مطابق راهنمای زیر عمل کنید. 1. پس از ورود به حساب کاربری، در قسمت راست پنل کاربری از منوی کیف‌پول های من به بخش واریز به کیف‌پول رفته و روی تب واریز تومانی کلیک کنید. 2. در این مرحله درگاه پرداخت بانکی را انتخاب کنید. 3. در سمت چپ صفحه، رقم تومانی خود را وارد کرده و کارت بانکی خود را که قبلا در سیستم اضافه کرده اید، انتخاب کنید. 4. در نهایت روی دکمه واریز کلیک کرده و با ورود به درگاه بانکی واریز خود را انجام دهید. 5. حداقل واریز تومانی، وابسته به سطح کاربری استفاده کنندگان متفاوت می باشد.

برداشت تومانی از طریق سایت

در صورتی که می خواهید مبلغی را از حساب خود برداشت نمایید، بعد از ورود به حساب کاربری مطابق راهنمای زیر عمل کنید. 1. پس از ورود به حساب کاربری، در قسمت راست پنل کاربری از منوی کیف‌پول های من به بخش برداشت از کیف‌پول رفته و روی تب برداشت تومانی کلیک کنید. 2. در سمت چپ صفحه، رقم تومانی را وارد کرده و کارت بانکی خود را انتخاب نمایید. 3. در نهایت روی دکمه برداشت کلیک کرده و منتظر تایید از طرف کارشناسان لیانکس باشید. نکته: کلیه درخواست های برداشت تومانی با توجه به سیکل های پرداخت پایا صورت می پذیرد لذا آگاهی از آن به کاربر کمک می کند تا حساب های تومانی خود را با سهولت بیشتری مدیریت نمائید. همچنین بنا به الزامات قانونی، ممکن است بررسی صحت انتقال موجب به تعویق افتادن آن گردد که این امر مربوط به لیانکس نخواهد بود . در صورت تعویق بیش از 72 ساعته پرداخت ریالی، حتما به پشتیبانی صرافی اطلاع دهید.

واریز رمزارز از طریق سایت

برای واریز رمزارز به کیف‌پول خود در لیانکس رفته و مطابق مراحل زیر عمل کنید: 1. پس از ورود به حساب کاربری، در قسمت راست پنل کاربری به منوی کیف‌پول های من رفته و روی تب واریز رمزارزی کلیک کنید . 2. رمزارز مورد نظر خود را از لیست رمزارزها انتخاب کنید. 3. در سمت چپ صفحه، می توانید شبکه مورد نظر خود را انتخاب نمایید( لطفاً در پشتیبانی پلتفرم مبدا از صحت شبکه انتخاب شده مطمئن شوید). 4. آدرس کیف‌پول را کپی نموده و در محلی که میخواهید برداشت انجام دهید وارد کنید.(همچنین برای جلوگیری از بروز خطا هنگام کپی نمودن آدرس می توانید از QR کد تولید شده برای دریافت آدرس کیف‌پول استفاده نمایید). 5. بنا به شبکه ای که انتخاب نموده اید و حجم تراکنش های آن، باید منتظر بمانید تا رمزارز شما به کیف‌پول شما واریز شود. نکته: در صورتی که روی رمزارز های مختلف کلیک نمایید سیستم بطور اتوماتیک برای شما آدرس کیف‌پول تولید می کند و اگر این پروسه تکرار شود، سیستم به طور اتوماتیک جهت جلوگیری از بروز خطا، تا دقایقی آدرس جدید تولید نمی کند.

برداشت رمزارزی از طریق سایت

برای برداشت رمزارز، به کیف‌پول رمزارزی خود در لیانکس وارد شوید و سپس مطابق مراحل زیر عمل کنید: 1. پس از ورود به حساب کاربری، در قسمت سمت راست پنل کاربری از منوی کیف‌پول های من به بخش برداشت از کیف‌پول رفته و روی تب برداشت رمزارزی کلیک کنید. 2. رمزارز مورد نظر خود را از لیست رمزارزها انتخاب کنید. 3. در این مرحله از سمت چپ صفحه، شبکه مورد نظر خود و آدرس کیف‌پولی که قبلا به سیستم اضافه کردید(مربوط به شبکه همان رمزارز) را انتخاب کنید و روی دکمه برداشت کلیک نمایید. 4. سپس منتظر بمانید تا پس از تایید کارشناسان لیانکس ، برداشت شما انجام شود .