چرا لیانکس

1. چه ویژگی‌هایی لیانکس را به یک پلتفرم معاملاتی عالی تبدیل کرده است؟2. راحتی و سهولت استفاده3. ثبت‌ نام سریع، آنلاین و بدون معطلی4. امنیت بالای کیف‌پول و استفاده از رمز دو عاملی5. شبکه‌های انتقال رمزارز متعدد و متنوع6. ارزهای دیجیتال معتبر7. سرعت انتقال بالا8. معامله در بازار رمزارزی با تتر و ریال9. امکان تبدیل هر ارز به ارز دیگر10. امکان ذخیره‌سازی چند آدرس کیف‌پول و اضافه کردن کارت‌های بانکی متنوع11. تسویه آنی برای برداشت‌های ریالی12. کسب درآمد با استفاده از دعوت از دوستان13. امکان قیمت گذاری در بازار با قیمت و حجم دلخواه14. اپلیکیشن و وب اپلیکیشن15. رسید تراکنش‌های تفکیک شده16. سطوح کاربری با کارمزدهای صفر17. ویجت‌های متنوع18. واریز ریالی نامحدود با استفاده از شناسه واریز19. اکسنیکو، امکان توزیع عادلانه ثروت20. کریپتوکارت لیانکس

لیانکس یک پلتفرم معاملاتی ارز دیجیتال یا همان کریپتو اکسچنج و دارای یک کیف‌پول ارز دیجیتال اختصاصی برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال، نگهداری و مبادله آنها است. شما با استفاده از ارزهای دیجیتال می‌توانید در دنیای پولی جدید، با ارزهایی که ماهیت غیرفیزیکی دارند، مبادله کنید. برای استفاده از این پول‌های جدید و خرید و فروش یا مبادله با آن‌ها باید همانند سایر واحدهای پولی، حداقل یک کیف‌پول و یک حساب کاربری داشته باشید تا از طریق آن بتوانید رمزارزهای خود را به دیگران انتقال دهید یا با کالا و خدمات خاصی مبادله کنید. برای اینکه این مسئله را راحت‌تر درک کنیم بانک‌ها را برای شما مثال می‌زنیم. شما برای انجام تبادلات روزمره خود با واحد ریال یا تومان به حساب بانکی، کارت بانکی، اپلیکیشن موبایل بانک یا پول نقد نیاز دارید. در دنیای ارز دیجیتال این واحد پولی دیگر پول کاغذی، سکه و کارت بانکی نیست. این پول در دنیال دیجیتال، ارز دیجیتال یا کریپتوکارنسی و با استفاده از کیف‌پول ارز دیجیتال که چیزی شبیه به حساب بانکی و اپلیکیشن موبایل بانک است، تبادل می‌شود.علاوه بر این شما باید بتوانید از طریق یک پلتفرم معاملاتی ارزهای فیات (مانند ریال، دلار و…) را به ارز دیجیتال تبدیل کنید چرا که ممکن است برای خرید و فروش در این دنیا به ارز خاصی نیاز داشته باشید.

اگر با کیف‌پول ارزهای دیجیتال آشنا باشید می‌دانید که هر کیف‌پول تنها ارزهای خاصی را پشتیبانی می‌کند و شما نمی‌توانید هر ارز دیجیتالی را در هر کیف‌پولی نگه‌داری کنید. این ویژگی به شبکه‌های تحت پشتیباتی کیف‌پول مورد نظر هم ارتباط دارد. چرا که هر رمزارز با استفاده از شبکه یا شبکه‌های خاصی می‌تواند برای کیف‌پول‌های دیگر انتقال پیدا کند. لیانکس یک پلتفرم معاملاتی برای تبدیل رمزارزها به یکدیگر و یک بستر برای مبادله و خرید و فروش ارزهای دیجیتال تحت پشتیبانی لیانکس است. این پلتفرم معاملاتی ویژگی‌هایی دارد که می‌خواهیم با بیان آن‌ها به شما کمک کنیم درباره انتخاب پلتفرم معاملاتی خود بیشتر دقت کنید و برای سرمایه‌گذاری خود درست‌تر تصمیم‌گیری کنید.

چه ویژگی‌هایی لیانکس را به یک پلتفرم معاملاتی عالی تبدیل کرده است؟

1. راحتی و سهولت استفاده

کاربرهنگام کار کردن با لیانکس بدون معطلی و اطلاعات اضافه و گیج‌کننده می‌تواند به راحتی یاد بگیرد که از لیانکس استفاده کند. این ویژگی در کنار مکمل‌هایی مانند مطالب آموزشی و ویدئوهای آموزش قدم به قدم لیانکس به شما کمک می‌کند علاوه بر آشنایی با بازار و یادگیری خرید و فروش ارز دیجیتال، با خطای کمتری مبادله کنید.

2. ثبت‌ نام سریع، آنلاین و بدون معطلی

لیانکس، سریعترین بهترین و البته کوتاهترین مراحل ثبت‌ نام در بین پلتفرم معاملاتی‌های ارز دیجیتال را دارد. لیانکس به واسطه همکاری با سامانه‌های آنلاین کشوری مانند بانک مرکزی، ثبت احوال، اداره پست و… امکان ثبت‌ نام و احراز هویت سریع را در یک دقیقه برای کاربر انجام می‌دهد.

3. امنیت بالای کیف‌پول و استفاده از رمز دو عاملی

کاربران لیانکس می‌توانند با اپلیکیشن‌های رمزساز مانند گوگل آتنتیکیتور رمز موقت یک دقیقه‌ای را برای اکانت لیانکس خود فعال کنند تا تنها خودشان بتوانند به حساب کاربرشان دسترسی داشته باشند. علاوه بر این، در لیانکس نشست‌های فعال و ابزارهای وارد شده در حساب کاربری لیانکس نیز قابل مشاهده هستند و کاربر می‌تواند با استفاده از آن ببیند که که ابزار دیجیتالی در چه تاریخ و ساعتی به حساب کاربری لیانکس او وارد شده است.

4. شبکه‌های انتقال رمزارز متعدد و متنوع

لیانکس بیش از 15 شبکه متفاوت ارزهای دیجیتال را پشتیبانی می‌کند و هر کاربر می‌تواند از کیف‌پول‌های دیگر بدون محدودیت به لیانکس رمزارز انتقال دهد.

5. ارزهای دیجیتال معتبر

لیانکس تا به امروز سعی داشته با کمک گرفتن از تیم تحقیق و توسعه خود که از دل سایر تیم‌های مجموعه تشکیل شده است، ارزهای معتبری را به بازار و مارکت خود اضافه کند و از اضافه شدن ارزها و توکن‌های پانزی یا کلاهبرداری جلوگیری کند. به این وسیله نه تنها همواره سعی داشته سرمایه کاربران خود را حفظ کند، بلکه توانسته ارزهای دیجیتال پرطرفدار در دنیا را در لیست ارزهای قابل خرید و فروش خود اضافه کند.

6. سرعت انتقال بالا

لیانکس از به‌روزترین تکنولوژی‌های روز دنیا در صنعت فناوری اطلاعات و برنامه‌نویسی استفاده می‌کند. همین امر باعث شده سرعت پردازش اطلاعات و معاملات در حد چشم‌گیری با سایر وبسایت‌ها و پلتفرم معاملاتی‌های ایرانی تفاوت داشته باشد و کاربران به صورت فوق‌العاده‌ای از خدمات لیانکس رضایت داشته باشند. این رضایت را می‌توانید در شبکه‌های اجتماعی لیانکس و کامنت‌های موجود در مقالات و سایر وبسایت‌های بررسی پلتفرم معاملاتی ارزهای دیجیتال ببینید.

7. معامله در بازار رمزارزی با تتر و ریال

کاربران در لیانکس می‌توانند با 2 نوع ارز فیات و دیجیتال در بازارهای لیانکس و تبدیل ارز دیجیتال لیانکس قیمت‌گذاری و سپس معامله کنند. این ارزها ریال و تتر هستند. بازارهای لیانکس و بازارهای جهانی فرصتی را ایجاد کرده که کاربران هر رمزارز بتوانند با استفاده از آن و بسته به دلخواه خود، مبادلاتشان را انجام دهند.

8. امکان تبدیل هر ارز به ارز دیگر

ارزهای دیجیتال به واسه خدمت «تبدیل» در لیانکس می‌توانند به یکدیگر تبدیل شوند. این ویژگی از اتلاف وقت کاربر جلوگیری کرده و سبب حفظ سرمایه کاربر برای انجام خرید و فروش در لحظه می‌شود. تبدیل لیانکس ویژگی‌ای است که به کاربر اجازه خرید آنی با قیمت پلتفرم معاملاتی را می‌دهد.

9. امکان ذخیره‌سازی چند آدرس کیف‌پول و اضافه کردن کارت‌های بانکی متنوع

در لیانکس می‌توانید آدرس کیف‌پول‌های ارز دیجیتال متعدد را ذخیره کنید. علاوه بر آدرس کیف‌پول‌های خودتان می‌توانید آدرس کیف‌پول اعضای خانواده یا دوستانتان را نیز ذخیره کرده و در صورت نیاز به انتقال رمزارز از آن استفاده کنید. این کار به شما کمک می‌کند بدون اشتباه و با خطای کمتری انتقالات خود را انجام دهید. لیانکس به شما امکان اضافه کردن کارت بانکی‌ها و شماره شباهای بانک‌های مختلف را هم می‌دهد. این قابلیت به شما اجازه می‌دهد در هنگام نیاز به ارز فیات با چند کارت بانکی برداشت خود را انجام دهید و وقت شما ذخیره شود.

10. تسویه آنی برای برداشت‌های ریالی

اگر کارت بانکی شما جزو بانک‌های تحت قرارداد تسویه حساب آنی لیانکس باشد، می‌توانید برداشت ریالی در لحظه داشته باشید. برای این کار کافی است از کیف‌پول لیانکس خود گزینه برداشت ریالی را انتخاب کنید و به کارت مقصد مبلغ مورد نظر را دخواست دهید. شما بدون معطل ماندن در سیکل‌های پایا وجه خود را دریافت خواهید کرد.

11. کسب درآمد با استفاده از دعوت از دوستان

شما به عنوان کاربر دارای حساب کاربری در لیانکس می‌توانید با استفاده از کد معرف اختصاصی خود، معامله‌گران و دوستان خود را به لیانکس دعوت کنید. هر معامله کاربران دعوت شده توسط شما، کارمزدی را به کیف‌پول شما اضافه خواهد کرد که می‌توانید از آن در معاملات خود استفاده کنید، خرید و فروش کنید و به صورت ریالی یا رمزارزی برداشت کنید. دعوت از دوستان فعال در بازار ارز دیجیتال و یا دوستانی که تعداد تراکنش‌های بیشتری دارند، به نفع شماست!

12. امکان قیمت گذاری در بازار با قیمت و حجم دلخواه

لیانکس محلی برای ارتباط بین معامله‌گران بازار ارز دیجیتال است. هر کاربر می‌تواند با قیمتی که تعیین می‌کند رمزارزهای خود را به فروش برساند یا از کاربرانی که رمزارزهای خود را برای فروش گذاشته‌اند، ارز دیجیتال خریداری کنند. به عنوان مثال این رمزارزها می‌توانند از طریق بازی‌های مختلف مانند اکسی اینفینیتی به دست آمده باشند و در لیانکس به فروش برسند.

13. اپلیکیشن و وب اپلیکیشن

لیانکس برای راحتی و سهولت استفاده از لیانکس اپلیکیشن اندرویدی و وب اپلیکیشن برای کاربران با سیستم عامل iOS اجرا و پیاده سازی کرده است. اپلیکیشن لیانکس مانند موبایل بانک شما، برای مبادلات ارز دیجیتال است.

14. رسید تراکنش‌های تفکیک شده

لیانکس رسید معاملات، واریز و برداشت و تبادلات رمزارزی و ریالی را به صورت تفکیک شده به کاربران ارائه می‌کند. این امر سبب مدیریت مالی بهتر کاربران در یک پلتفرم معاملاتی رمزارزی می‌شود. با رسیدهای تراکنش خود می‌توانید برآورد کنید معاملات شما در چه تاریخی با چه حجم و قیمتی انجام شده است و در روند محاسبه درآمدتان به شما کمک شایانی می‌کند.

15. سطوح کاربری با کارمزدهای صفر

کاربران لیانکس با توجه به حجم معاملات خود کارمزد اندکی بابت انجام معاملات پرداخت می‌کنند. این کارمزد در حجم معاملات بالا بسیار ناچیز و در برخی سطوح به صفر می‌رسد. پیشنهاد ما برای کاهش این کارمزد تراکنش‌ها، دعوت از سایر دوستان و دریافت سهم از کارمزد آنها است. به این وسیله می‌توانید مبلغ اضافه شده به کیف‌پول خود را برای کارمزد تراکنش‌های خود خرج کنید.

16. ویجت‌های متنوع

لیانکس برای رصد لحظه‌ای قیمت ارزهای دیجیتال ویجت‌های خاصی را برای کاربران اندرویدی خود طراحی و پیاده سازی کرده است. با استفاده از ویجت‌های لیانکس، بالا و پایین رفتن قیمت‌ها را به صورت لحظه به لحظه و بدون نیاز به اپلیکیشن لیانکس می‌توانید ببینید.

17. واریز ریالی نامحدود با استفاده از شناسه واریز

اغلب پلتفرم معاملاتی‌های ارز دیجیتال، برای واریز ریالی کاربران به صورت روزانه سقفی را در نظر گرفته‌اند. این مبلغ 50 میلیون تومان برای هر کارت بانکی و 100 میلیون تومان برای هر کارت ملی است. اما اگر کاربر لیانکس باشید می‌توانید به صورت نامحدود حساب کاربری خود را شارژ کنید. انجام این کار بسیار ساده است و کافی است از قسمت واریز ریالی در کیف‌پول لیانکس خود، گزینه دریافت شناسه واریز را کلیک کنید. با دریافت شناسه واریز ریالی، می‌توانید مبالغ بالای 50 میلیون تومان را تنها از یک حساب بانکی به حساب لیانکس خود واریز کنید.

18. اکسنیکو، امکان توزیع عادلانه ثروت

کاربران لیانکس می‌دانند که لیانکس یک پلتفرم خشک، بی‌روح یا صرفا یک پلتفرم معاملاتی نیست. ما به جز ارائه خدمات مالی منحصر به فرد و در سطح عالی، به توزیع عادلانه ثروت در جامعه می‌اندیشیم. به همین واسطه ویژگی اکسنیکو را برای کمک از طریق ارز دیجیتال به خیریه‌ها را نیز برای کاربران فراهم کرده‌ایم.

19. کریپتوکارت لیانکس

اگر دوست دارید یک کارت هدیه ارز دیجیتال دریافت کنید یا به دیگران ارز دیجیتال هدیه دهید، کریپتوکارت لیانکس بهترین انتخاب است. با صدور رایگان کریپتوکارت لیانکس افراد بیشتری را می‌توانید به این دنیای جذاب دعوت کنید. برخی از برتری‌های لیانکس نسبت به سایر پلتفرم معاملاتی‌های ارز دیجیتال را برای شما برشمردیم. برای دریافت راهنمای استفاده از هر کدام از قابلیت‌های لیانکس، کافی است وارد صفحه راهنمای لیانکس شوید و آموزش‌های ویدئویی و متنی را ببینید و بخوانید.